logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Apartmani 001, Omish zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Хрватска
Место: Омиш

Локација: Се наоѓа на 20м од плажа, одалеченост од маркет е 15м додека од ценатарот 30м.

Општи информации: Располага со апартмани за 4 лица како и паркинг место на 200м од објектот.

Сместување: Апартманите за 4 лица имаат една спална соба, дневна соба со дополнително легло на развлекување, кујна, тоалет со туш, тераса и Wi-Fi и клима.

Услуга: Само ноќевање.

 

Цените се за наем на апартман од ден.

Тип на апартман

ПЕРИОДИ

 

01.06.-15.06.

 

15.06.-01.07.

01.07.-15.07.

15.07.-15.08.

15.08.-01.09.

01.09.-15.09.

15.09.-30.09.

AP 1/2+2

/

/

/

102€

82€

69€

 63€

Попусти и доплати:

  • Клима уредот и паркинг место се вклучени во цената
  • Туристичка такса 1,40€ на ден по човек (од април до септември) а останатиот период 1€ на ден
  • Деца до 12 год. не плаќаат туристичка такса
  • Деца (12-18 год.) плаќаат 50% од туристичката такса

 


Слични понуди

OMИШ

OMИШ

OMИШ Oмиш е карактаристичен Далматински историски Град со препознатлив амбиент за Далмација и Медитеранот. Бурното и богато минато го подарила градот на сливот на реката Цетина како скапоцено културно и споменичко наследство кое традиционално се чува во римските споменици, гусарските тврдини и природните убавини на кањонот на реката Це
Апартмани Мала Лука, Омиш

Апартмани Мала Лука, Омиш

Локација: Хотелот се наоѓа неколку чекори од плажата  Општи информации: Хотелот поседува балкон, градина, бар, ресторан, бесплатен паркинг, Wi-Fi, 24 часа рецепција. Услуга: ноќевање, ноќевање со појадок, полу пансион, полн пансион.   25.06.-20.08. 04.06.-25.06.20.08.-10.09. 01.05.-04.06.10.09.-30.09. 1
Hotel PLAŽA - Омиш

Hotel PLAŽA - Омиш

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на градот на 1 минута одалеченост од главната градска плажа Општи информации: Хотелот поседува балкон, градина, бар, ресторан, Wi-Fi, 24 часа рецепција. Услуга: ноќевање со појадок / полу пансион / полн пансион. Сезона 2022 Сезона I 01.01.-2.04. 15.10.-31.12. Сезона II 23.04.-20.05