logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


ПОНУДИ Бугарија - Елените Ресорт - Резултати од пребарувањето

Andalusia 4*

Andalusia 4*

Локација:  се наоѓа на самиот брег на плажата, на 9 км од Сани Бич и 45 км од Бургаз аеродром. Општи информации:  хотелост нуди пристапност до базенот и до плажата со бесплатни лежалки и сунцобрани  и  на  зелената површинадо самиот базен. Сместување:   нуди  удобни и модерни соби со модерен дизајн со свет
Atrium 4*

Atrium 4*

Локација:  одалечено е само 10 метри од  Elenite Holiday Village и на само 10 км од Незерет. Општи информации:. Free WiFi is available in the hotel lobbyИма ресторант, исто така и лоби бар каде што пијалоците се вклучени во вашиот All inclusive пакет. Исто така во лобито има и бесплатен Wi-Fi. Сместување:   Собите се со погле
Royal Bay 4*

Royal Bay 4*

Локација:  се наоѓа на јужниот брег на Црното Море, нудејќи прекрасни пејзажи и погледи кон морето и околината. Општи информации: рестораните нудат медитеранска, италијанска и локална храна со можности за вечерање надовр. Исто така имаат сопствен паркинг и бесплатно Wi Fi. Сместување:  секоја соба има вградено клима, фен и прексрасен по
Royal Castle 5*

Royal Castle 5*

Локација:  се наоѓа на 30 минути возење од Незебарската историска околина, каде што гостите можат да посетат некоја од Византиските бањи или некоја од многуте средновековни цркви. Општи информации:  се наоѓа на еден тивок ресорт комплекс во селото Елени, нуди прекрасни панорамски погледи кон Црното Море, приватна плажа и сопствен базен.
Royal Park 4*

Royal Park 4*

Локација:   се наоѓа на 20 метри од прекрасните плажи на sunny Holiday Village на Елените, и на 10 км од  стариот град Незебар. Општи информации: во рестораните се приготвува европска, медитеранска и италијанска кујна, има бесплатен Wi Fi. Сместување:  собите се со извонреден дизајн и мебел и магичен поглед кон Црното Море или
Villas Elenite 4*

Villas Elenite 4*

Локација:   се наоѓа јужно на 150 метри од морето Општи информации:  луксузно сместување, прекрасна услуга и одмор за целосна релаксација со прекрасни погледи кои будат вдахновение. Сместување:  Сите вили се едноставно но, удобро уредени и дизајнирани, сите од нив имаат балкон, телефон, клима, телевизор и фен.  Услуга:&