logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


ПОНУДИ Бугарија - Обзор - Резултати од пребарувањето

Aparthotel Aquamarine-1

Aparthotel Aquamarine-1

Локација: Хотелот се наоѓа на 1,5 км од центарот на градот и на 100м од плажата. Општи информации: рецепција, ресторан,лоби бар,  базен, детски клуб, паркинг,фитнес центар, фудбалско игралиште, приватна плажа. Сместување: сите соби се опремени согардеробер, клима, ТВ, фрижидер,  бесплатен Wi-Fi интернет конекција, некои имаат погле
Aparthotel Galeria

Aparthotel Galeria

Локација: Хотелот се наоѓа на 15 мин прошетка до морското крајбрежје. Општи информации: базен, фитнес, детски клуб, ресторан,  изнајмување кола, изнајмување велосипед, градина, паркинг. Сместување: располага со пространи студија и апартмани со комплетно опремени кујни, современи бањи и приватни тераси, кабловска ТВ е достабна во сите од
Aparthotel New Town

Aparthotel New Town

Локација: Хотелот е лоциран во центарот на градот, плажата е на 150м. Општи информации: рецепција, традиционален ресторан, базен, паркинг. Сместување: апартманите се комлетно опремени со кујна со сите потребни кујнски работи како и микровална и тостер, клима уред, тераса, ТВ, интернет. Услуга: ноќевање.   New Town 3* RO S
Bordo House Family hotel

Bordo House Family hotel

Локација: Хотелот се наоѓа на 100м од плажата во Обзор. Општи информации: рецепција,паркинг,градина, место за скара. Сместување: сите соби се опремени бањи со туш, тераса, фрижидер, додека апартманите имаат дневна соба со кујна. Услуга: ноќевање.   Bordo House Family hotel 2* RO DBL соба (2)  01.06-15.06 16.06-04.0
Coral Guest House

Coral Guest House

Локација: Хотелот се наоѓа на прекрасната песочна плажа долга 7 км во Обзор, на неколку минути од центарот.  Општи информации: рецепција, ресторан, градина, коктел бар, детско катче, декоративен базен, паркинг.  Сместување: Собите се удобно опремени со се што ви е потребно, сите имаат тераси кои имаат поглед кон планината или морет
Family Hotel Jemelly

Family Hotel Jemelly

Локација: Хотелот се наоѓа на 700м од плажата во Обзор. Општи информации: рецепција,лоби бар, сауна, паркинг,градина, место за скара. Сместување: сите соби се опремени бањи со туш, тераса, фрижидер. Услуга: ноќевање/ноќевање со појадок.   Jemelly 2* RO/BB DBL соба (1/2+1)  01.06-20.06 21.06-30.06 01.07-10.07 11.0
Hotel Argo

Hotel Argo

Локација:. Хотелот се наоѓа на 950 метри од центарот на градот Обзир, на 350 метра од плажата. Општи информации: ресторан, бар, базен, базен за деца, мини базен, просторија за пушачи, просторија за не пушачи, паркинг. Сместување:  располага со двокреветни, трокревентни соби, студија и апартмани кои се целосно опремени со модерен дизајн.
Hotel Black sea

Hotel Black sea

Локација: Хотелот се наоѓа на 150м од централната плажа во Обзор како и 400м од центарот на градот. Општи информации: рецепција, ресторан,лоби бар,  базен, детски клуб, паркинг, градина. Сместување: сите соби се опремени согардеробер, клима, ТВ, фрижидер,  бесплатен Wi-Fi интернет конекција, некои имаат поглед кон морето, бањи со т
Hotel Coop

Hotel Coop

Локација: Хотелот се наоѓа на 60м од плажата со поглед кон морето.  Општи информации: рецепција, ресторан, бар, паркинг, лифт.  Сместување: Собите се опремени со кујна, ТВ со сателитски канали, бањи со туш кабини, некои соби се со тераса. Услуга: ноќевање/All inclusive.   Coop 3*         
Hotel Mida

Hotel Mida

Локација: Хотелот се наоѓа на 12 км од Иракли плажата. Општи информации: рецепција, детско игралиште, градина, паркинг. Сместување: располага со тераси, ТВ, бања со туш, грижидер, клима уред. Услуга: ноќевањесо доручек.   Mida 3* BB DBL соба (2/2+1/3)  01.06-19.06 20.06-10.07 11.07-26.08 27.08-30.09 п.п. DBL
Hotel Obzor city

Hotel Obzor city

Локација: Хотелот е лоциран во центарот на градот, плажата е на 100м. Општи информации: рецепција, ресторан, лоби бар, бар кај базенот, базен, детско игралиште, паркинг. Сместување: сите соби се опремени со гардеробер, клима, сеф, мини бар, кабелска ТВ, надворешна телефонска линија и бесплатен Wi-Fi интернет конекција. Услуга: ноќевање со д
Hotel Paraiso Beach

Hotel Paraiso Beach

Локација: Хотелот се наоѓа на првата линија на плажата на 200м од главната автобуска станица. Општи информации: рецепција, ресторан, лоби бар, бар кај базенот, базен, детски клуб, паркинг, приватна плажа, место за скара. Сместување: сите соби се опремени со клима, мини бар, кабелска ТВ, бесплатен Wi-Fi интернет конекција, некои имаат тераса
HVD Miramar

HVD Miramar

Локација:. Хотелот се наоѓа на 1 минута пешачење до самата плажа. Располага со неколку објекти за релаксација и ужива прекрасна локација на песочната плажа на Обзор. Општи информации: внатрешен и надворешен базен, турска бања, парна бања, џакузи, паркинг, ресторан.  Сместување: располага со двокреветни соби и апартмани со 1 спална
Marina Sands /Obzor beach/

Marina Sands /Obzor beach/

Локација:. Хотелот се наоѓа на 40 км од Интернационалниот Аеродром Бургас.Плажата Иракле се наоѓа на 6км. Општи информации:.приватен паркинг, ресторан, базен, сезонски отворен базен, место за скара, фитнес центар, игралиште за деца.  Сместување: .Собите се опремени со ТВ, фрижидер, фен, сеф, клима уред, некои се со балкон а некои б
Obzor Beach Resort

Obzor Beach Resort

Локација:. Ресортот е лоциран на првата линија на прекрасното црноморско крајбрежје. Општи информации: ресторан со најразлично мени, базен, базен за деца, сауна, парна бања, фитнес, мини маркет, продавница за подароци.  Сместување: . располага со апартмани со 1 спална соба, двоспални и апартмани со 3 спални кои се комплетно опремен
Sunrise All Suites Resort

Sunrise All Suites Resort

Локација:. Лоциран е во северниот дел на Обзор, неговата плажна линија е долга 10 км и од 30 до 90 метри. Општи информации: рецепција, главен ресторан, бар, ланџ бар, лоби, менувачница, а ла карте ресторан, скара бар, СПА центар.  Сместување: .располага со двокреветни соби, апартмани со 1 спална соба и двоспални апартмани кои се ко
Sunrise Blue Magic resort

Sunrise Blue Magic resort

Локација:. Лоциран е во северниот дел на Обзор, неговата плажна линија е долга 2 км и од 30 метри ширина. Општи информации: рецепција, главен ресторан, бар, ланџ бар, лоби, менувачница, а ла карте ресторан, скара бар, СПА центар.  Сместување: .располага со двокреветни соби, апартмани со 1 спална соба и двоспални апартмани кои се ко