logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


ПОНУДИ Бугарија - Китен - Резултати од пребарувањето

Hotel Ariana

Hotel Ariana

Локација: Хотелот се наоѓа во Китен на 200м од плажа. Општи информации: ресторан, базен, детско игралиште, паркинг. Сместување: сите соби имаат клима уред, сопствена бања со туш, балкон со поглед кон базенот, ТВ, мини бар, телефон. Услуга:  All inclusive.   Ariana 2* ALL DBL соба (2/2+1/2)  15.05-15.06 16.06-0
Hotel Elmar

Hotel Elmar

Локација: Хотелот се наоѓа во Китен на 100м од плажа. Општи информации: ресторан, бар, детски клуб, детско игралиште, базен, сауна. Сместување: сите соби се со балкон, ТВ, фрижидер, сеф и сопствена бања со туш. Услуга:  полупансион.   Elmar 3* HB DBL соба (2/2+1/2)  27.05-16.06 17.06-11.07 12.07-28.07 29.07-
Hotel Jasmin

Hotel Jasmin

Локација: Хотелот се наоѓа во Китен на 300м од плажа. Општи информации: ресторан, бар, детско игралиште, базен, градина. Сместување: сите соби имаат ТВ, сопствена бања со туш и фен за коса, фрижидер, поголемиот дел од соби имаат поглед кон морето, клима уред. Услуга:  All inclusive.   Jasmin 3*  ALL DBL соба (2/
Hotel Kamenec

Hotel Kamenec

Локација: Хотелот се наоѓа во Китен на самата плажа. Општи информации: ресторан, бар, билијард, градина, базен, базен за деца, бар на базенот, фитнес центар, сауна. Сместување: сите соби се со клима уред,, ТВ, балкон, бања. Услуга:  All inclusive.   Kamenec 4* ALL DBL соба со балкон (2/2+2/3)   01.06-14.06
Hotel Kiten Beach

Hotel Kiten Beach

Локација: Хотелот се наоѓа во Китен на 200м од плажа. Општи информации: ресторан, бар, конференциска сала, базен, џакузи, сауна, фитнес. Сместување: сите соби имаат ТВ, сопствена бања со туш, мини бар, сеф, телефон, клима уред. Услуга:  All inclusive.   Kiten Beach 3* ALL DBL соба (2/2+1/3)  15.05-31.05 01.06-
Hotel Kremikovtsi

Hotel Kremikovtsi

Локација: Хотелот се наоѓа во Китен на 300м од плажа. Општи информации: ресторан, бар, базен, детско игралиште, паркинг. Сместување: сите соби имаат сопствена бања со туш, балкон, ТВ, мини бар. Услуга:  ноќевање со појадок / полупансион / полнпансион.   Kremikovtsi 2* BB/HB/FB DBL STANDARD без клима соба (2/2+2/3)&nb
Hotel Marina

Hotel Marina

Локација: Хотелот се наоѓа во Китен на самата плажа. Општи информации: ресторан со откриена тераса,лоби  бар, конференциска сала, сала за масажи. Сместување: сите соби имаат клима уред, сопствена бања, балкон, ТВ, фрижидер и телефон.. Услуга:  полупансион.   Marina 3* HB DBL соба со поглед кон парк (2/2+2/3)&nbs
Hotel Neva

Hotel Neva

Локација: Хотелот се наоѓа во Китен на 400м од плажа. Општи информации: ресторан, бар, базен, базен за деца, градина, тениски терен, детско игралиште. Сместување: сите соби имаат клима уред, сопствена бања со туш, балкон, ТВ, фрижидер. Услуга:  All inclusive.   Neva 3* ALL DBL соба (2/2+2/3)  15.06-15.09 п
Hotel Onyx 3*

Hotel Onyx 3*

Локација: Хотелот се наоѓа во Китен на 200м од плажа. Општи информации: ресторан, лоби бар, базен, џакузи, сауна, детско игралиште, фитнес. Сместување: сите соби имаат клима уред, сопствена бања, балкон, ТВ, мини бар, телефон, балкон. Услуга:  ноќевање со појадок / полупансион.   Onyx 3*  BB/HB DBL соба (2/2+1/3
Hotel Phoenix

Hotel Phoenix

Локација: Хотелот се наоѓа во Китен на 15 минути пешачење до плажа. Општи информации: ресторан, базен, детско игралиште, паркинг, фитнес. Сместување: сите соби имаат сопствена бања, балкон, ТВ, мини бар клима уред,. Услуга:  ноќевање со појадок / полупансион.   Phoenix Family hotel 2* BB/HB DBL соба (2/2+1)  01
Hotel Princess Residence

Hotel Princess Residence

Локација: Хотелот се наоѓа во Китен на самата плажа. Општи информации:ресторан, бар, детско катче, детско игралиште, базен, сауна, фитнес центар, конференциска сала. Сместување: сите соби се со клима уред,, ТВ, бања. Услуга:  ноќевање со појадок / полупансион.   Princess Residence 4* BB/HB DBL соба (2/2+2/3)  0
Hotel Sunny Paradise

Hotel Sunny Paradise

Локација: Хотелот се наоѓа во Китен на 150м од плажа. Општи информации: ресторан, лоби бар, базен, базен за деца, џакузи, 2 детски катчиња, паркинг. Сместување: сите соби имаат клима уред, сопствена бања, балкон, ТВ, мини бар, гардеробер. Услуга:  ноќевање со појадок / полупансион / полнпансион.   Sunny Paradise 3* BB/HB/
Park Hotel Atliman Beach

Park Hotel Atliman Beach

Локација: Хотелот се наоѓа во Китен на 3 минути пешачење до плажа. Општи информации: главен ресторан, а ла карте ресторан, лоби бар, детско игралиште, паркинг. Сместување: сите соби имаат сопствена бања со туш, балкон, ТВ, мини бар, некои од нив имаат и кујна. Услуга:  Ноќевање / ноќевање со појадок / полупансион / полнпансион.