logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


ПОНУДИ Бугарија - Пампорово - Резултати од пребарувањето

Hotel Belmont SKI & SPA

Hotel Belmont SKI & SPA

Локација: Хотелот се наоѓа на 85км од Пловдив, се наоѓа на 1,5км од ски пистите до кои хотелот нуди бесплатен транспорт. Општи информации: Хотелот располага со рецепција, сопствен паркинг, ресторан со капацитет, лоби бар, конференциска сала, ски гардеробер. Сместување:  располага со двокреветни соби и студиа и апартмани кои се со с
Hotel DAFOVSKA

Hotel DAFOVSKA

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на Пампорово. Прекрасниот декор на Врвот Снежанка, ски патеките и Родопските планини го прават вашиот престој неверојатен. Општи информации: Хотелот располага со 44 соби, рецепција, сеф, ресторан, бар, ски гардеробер, паркинг. Сместување:  Собите се опремени со централно греење, сателитска ТВ,
Hotel FINLANDIA

Hotel FINLANDIA

Локација: Хотелот се наоѓа на 800 метри од ски лифтовите. Општи информации: Хотелот располага со рецепција, сеф, ресторан, бар, ски гардеробер, конференциска сала, паркинг. Сместување:  Собите се опремени со централно греење, сателитска ТВ, мини-бар, Wi-Fi, телефон, тоалет, тераса. Услуга: Само сместување/Полу пансион. Спорт
Hotel GRAND MONASTERY

Hotel GRAND MONASTERY

Локација: Хотелот се наоѓа веднаш до Студенец ски терените. Општи информации: Хотелот располага со рецепција, сеф, ресторан, бар, ски гардеробер, паркинг. Сместување:  Собите се опремени со централно греење, сателитска ТВ, кујна, Wi-Fi, телефон, тоалет, тераса. Услуга: Само сместување/Ноќевање со доручек/Полу пансион. Спорт
Hotel GRAND MURGAVETS

Hotel GRAND MURGAVETS

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на Пампорово. Општи информации: Хотелот располага со рецепција, сеф, ресторан, бар, ски гардеробер, паркинг. Сместување:  Собите се опремени со централно греење, сателитска ТВ, мини-бар, Wi-Fi, телефон, тоалет, тераса. Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион. Спорт и забава: СПA ц
Hotel MALINA RESIDENSE

Hotel MALINA RESIDENSE

Локација: Хотелот се наоѓа на 300 метри од ски лифтовите. Општи информации: Хотелот располага со рецепција, сеф, ресторан, ски гардеробер, паркинг. Сместување:  Собите се опремени со централно греење, сателитска ТВ, кујна, Wi-Fi, телефон, тоалет, тераса. Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион.   ***ЗИМА 2019/2020!
Hotel ORLOVETS

Hotel ORLOVETS

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на Пампорово. Општи информации: Хотелот располага со рецепција, ресторан, бар, ски гардеробер, конференциска сала, менувачница, паркинг. Сместување:  Собите се опремени со централно греење, сателитска ТВ, мини-бар, Wi-Fi, телефон, тоалет, тераса. Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион/
Hotel Perelik

Hotel Perelik

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на Пампорово. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, лоби бар, ресторан, a la carte ресторан, подземен паркинг. Сместување: располага со двокреветни соби, апартмани со 1 спална и апартмани со 2 спални. Собите располагаат со: ТВ со сателитска, телефон, Wi-fi, мини  бар, централ
Hotel Prespa

Hotel Prespa

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на Помпорово на 1 600м надморска височина, најблискиот ски центар е на 500м. Општи информации: Хотелот располага со рецепција, сопствен паркинг, ресторан со капацитет од 180 места, лоби бар, конференциска сала, ски гардеробер. Сместување:  располага со двокреветни соби и студиа кои се со сопст
Villas MALINA

Villas MALINA

Локација: Хотелот се наоѓа на 400 метри од ски лифтовите. Општи информации: Хотелот располага со рецепција, ресторан, паркинг. Сместување:  Собите се опремени со централно греење, сателитска ТВ, кујна, Wi-Fi, телефон, тоалет, тераса. Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион.   ***ЗИМА 2019/2020! вила MALINA 3*