logo

тел: 02 6091-885 моб: 070/217-346

емаил: travel@solvex.net


ПОНУДИ Бугарија - Пампорово - Резултати од пребарувањето

Hotel SNEZHANKA

Hotel SNEZHANKA

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на Пампорово. Општи информации: Хотелот располага со рецепција, сеф, ресторан, бар, ски гардеробер, паркинг. Сместување:  Собите се опремени со централно греење, сателитска ТВ, мини-бар, Wi-Fi, телефон, тоалет, тераса. Услуга: Полу пансион. Спорт и забава: СПA центар, внатрешен баз
Hotel STEAM RESORT

Hotel STEAM RESORT

Локација: Хотелот се наоѓа на 20 метри од главниот пат Пампорово - Девин, на 850 метри од центарот, на 500 метри од најблискиот ски центар. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, 2 ресторана, лоби-бар, сеф, конференциска сала, факс услуги, интернет, паркинг. Сместување: Собите се опремени со централно греење, камин, сат
Hotel SUNNY HILLS SPA & WELLNESS

Hotel SUNNY HILLS SPA & WELLNESS

Локација: Хотелот се наоѓа на 300 метри од ски лифтовите. Општи информации: Хотелот располага со рецепција, сеф, ресторан, бар, ски гардеробер, паркинг. Сместување:  Собите се опремени со централно греење, сателитска ТВ, мини-бар, Wi-Fi, телефон, тоалет, тераса. Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион. Спорт и забава: 
Hotel THE CASTLE

Hotel THE CASTLE

Локација: Хотелот се наоѓа на 100 метри од ски лифтот. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, ресторан, лоби-бар, сеф, интернет, паркинг. Сместување: Собите се опремени со централно греење, камин, сателитска ТВ, интернет, телефон, мини-кујна, фрижидер, апарат за кафе/чај, тостер, тоалет со туш, фен, тераса. Услуга:&nbs
KAMELIA Complex

KAMELIA Complex

Локација: Хотелот се наоѓа на 150 метри од ски лифтот. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, 2 ресторана, лоби-бар, сеф, конференциска сала, паркинг. Сместување: Собите се опремени со централно греење, камин, сателитска ТВ, Wi-Fi, телефон, мини-кујна, фрижидер, апарат за кафе/чај, тостер, тоалет со туш, фен, тераса. У
Villas MALINA

Villas MALINA

Локација: Хотелот се наоѓа на 400 метри од ски лифтовите. Општи информации: Хотелот располага со рецепција, ресторан, паркинг. Сместување:  Собите се опремени со централно греење, сателитска ТВ, кујна, Wi-Fi, телефон, тоалет, тераса. Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион.   ***ЗИМА 2018/2019! VILLAS MALINA