logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


ПОНУДИ Грција - Резултати од пребарувањето

VILLA MAGDA 2 - Pefkohori

VILLA MAGDA 2 - Pefkohori

Локација: Вилата е сместена на шеталиштето во централниот дел на Пефкохори, во третиот ред на куќи од морето на околу 40м од плажа. Во близина на вилата има маркет, пекара, месара, продавница за овошје и зеленчук, ресторани, пицерии и сл. Општи информации: Располага со четворокреветни апартмани - дуплекси. Сместување: Секој апартма
VILLA MAGGAS - Неи Пори

VILLA MAGGAS - Неи Пори

Вилата Магас се наоѓа на 150м од песочната плажа, во убаво уреден двор. Внатрешната организираност и тивкиот престој се идеални за мирен и убав одмор. Вилата е на високо приземје и кат. Во близина на вилата се наоѓаат два мини маркети. DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - ф
VILLA MARGARITA - Агиос Никитас

VILLA MARGARITA - Агиос Никитас

 MARGARITI Rooms е еден од малкуте на број објекти, кои служат за сместување на туристи во живописното градче Агиос Никитас. Овој објект за сместување, кој е специфичен по својата градба, како впрочем и самиот рељеф на местото, оддамна се наоѓа на туристичката карта на Лефкада. Објектот Маргарити, располага со двокреветни соби за сместување, а
VILLA MATHINA - Парга

VILLA MATHINA - Парга

Mathina Apartments е убава куќа, лоцирана на десната страна на Парга во близина на патеката која води кон големата плажа Валтос. Во својот состав, овој објект брои неколку студија кои се опремени со потребен мебел, сопствен тоалет, мини кујна, ТВ и клима уред, како и балкони со поглед кон градот. Нивната уреденост и локација, како и одличниот серви
VILLA OKEANIS - Furka

VILLA OKEANIS - Furka

Локација: Вилата е лоцирана во мирниот дел на Фурка и на одалеченост на околу 40м од градска плажа. Општи информации: Располага со четворокреветни апартмани на ниско приземје и на кат со пространи тераси. Сместување: Сите апартмани се комплетно опремени со мебел, тоалет, мини кујна, телевизор и клима уред (бесплатно користење).  
VILLA PANAGIOTIS - Pefkohori

VILLA PANAGIOTIS - Pefkohori

Локација: Вилата се наоѓа покрај игралиштето во центарот на Пефкохори и оддалечена е од плажа околу 200м. Општи информации: Располага со трокреветни студија кои се наоѓаат на првиот кат. Сместување: Студијата се опремени со кујна (основни садови за готвење и исхрана, фрижидер и решо со две рингли), купатило, телевизор, тераса со га
VILLA PHILOXENIA - Врахос

VILLA PHILOXENIA - Врахос

Овој објект кој се наоѓа во средишниот дел на Врахос, привлекува внимание со модерниот изглед, широкиот и со зеленило збогатен плац, како и со убаво средените единици за сместување. Сите единици се карактеризираат со посебни спални соби, кујни, тоалети и балкони со гарнитури за одмор. Близината до големата плажа, како и до останатите содржини во ов
VILLA RIGAS - Нидри

VILLA RIGAS - Нидри

RIGAS Apartments е одличен објект, лоциран во првата линија на Нидри. Од едната страна достапен преку главната улица во Нидри, а од другата страна со само триесет метри оддалеченост од убавата плажа, Ригас сосема сигурно ќе го заслужи вашето внимание. Во својот состав брои неколку студија за сместување и повеќе соби кои нудат хотелски тип на сместу
VILLA SARIZAS - Сивири

VILLA SARIZAS - Сивири

Вила Саризас е лоцирана во Сивири на Касандра, Халкидики – Касандра. Истата е оддалечена 80 метри од плажата во централниот дел на градот. Вилата располага со 1/2+1 апартмани опремени со сопствена кујна, тоалет, балкон, ТВ, клима. Вилата има Wi-Fi интернет. DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP
VILLA SIRTAKI - Сивири

VILLA SIRTAKI - Сивири

Вила Сиртаки е лоцирана во во Сивири, на околу 50 метри од хотелот Џени и околу 200 метри од плажа. Располага со 1/3 и 1/2+2 апартмани сместени на 1ви кат, со голема и комплетно опремена кујна, бања, ТВ и клима уред. DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE &ndash
VILLA SPIROS - Перигиали

VILLA SPIROS - Перигиали

 Вилата Spiros има убав уреден двор и е лоцирана на влез во Нидри, на 150м од плажа, 1 км од центар на Нидри. Објектот располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија, сите со поглед на море, опремени со тоалет со туш, кујна и балкон. Студијата располагаат и со ТВ и клима за кои се доплаќа дополнително во објектот. *Цените с
VILLA STASHA - Полихроно

VILLA STASHA - Полихроно

Вилата STASHA Apartments се наоѓа во централниот дел на Полихроно, на оддалеченост од околу 190 метри од градската плажа. Во својот состав брои голем број на двокреветни и трокреветни студиа, како и апартман за сместување на своите гости. Единиците се распоредени во модерна зграда, со приземје, прв и втор кат. Единиците нудат можност за квалитетно
Villas OVER SEA

Villas OVER SEA

Локација: Се наоѓа во Агиос Николаос, на 3 километри од центарот на Едипсос, на самата плажа. Општи информации: Вилата поседува рецепција, сеф, кафе-градина, градина, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, кабловска ТВ, телефон, кујна, Wi-Fi, тоалет, тераса.  Услуга: Само ноќевање. Спорт и забава: Јахтинг, ск