logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


ПОНУДИ Албанија - Шенѓин - Резултати од пребарувањето

Hotel FJORD

Hotel FJORD

Локација: Хотелот се наоѓа на 10 метри од самата плажа. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, ресторан, бар, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, мини-бар, купатило, тераса.  Услуга: Само сместување. Спорт и забава: Сопствена плажа.   HOTEL FROJD - SHENGJIN
Hotel RAFAELO RESORT

Hotel RAFAELO RESORT

Локација: Хотелот се наоѓа на 50 метри од Шенѓин, на самата плажа. Општи информации: Хотелот поседува 350 соби, рецепција, ресторан, пицерија, бар, ресторан за брза храна, маркет, сопствена плажа со лежалки и чадори (вклучени во цената), менувачница, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, телефон, мини-бар, купати
VILA MUCA

VILA MUCA

Локација: Хотелот се наоѓа во Шенѓин, на 10 минути од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, бар, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, кујна, купатило, тераса. Услуга: Само сместување.   VILA MUCA - SHENGJIN Тип на сместување/Период апартман (4+)