logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Serhan Hotel zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Турција
Место: Бодрум

Цени од 802€ за 2 возрасни со авион и трансфери  

Положба:
Хотелот се наоѓа во Ѓмбет на околу 3 км од центарот на Бодрум и околу 35 км од аеродрмот Милас.

Сместување
Вкупно 67 стандардни соби (макс. 3 лица). Сите соби имаат клима, балкон, фен, сеф, телефон, поглед на градина или улица.

Услуга:
Сѐ вклучено – шведска маса за појадок, ручек, вечера, закуски, локални алкохолни и безалкохолни пијалоци.

Со доплата се увозни пијалоци, флаширани пијалоци, свежо цедени сокови, турско кафе и сѐ останато што не е наведено во концептот.

Содржини:
Главен ресторан за шведска маса, бар покрај базен.

Со доплата се доктор на барање, перење и пеглање алишта, хемиско чистење, изнајмување кола, телефон, услуга во соба сѐ останато што не е наведено во концептот. Wi-Fi интернет е бесплатен на јавните површини во хотелот.

Плажа:
Хотелот се наоѓа на околу 300 м од јавна плажа, каде што лежалките и чадорите се доплаќаат. Нема достапни крпи за на плажа во хотелот.

Спорт и забава:
Базен за возрасни. Со доплата се хуркање, спортови на вода, и сѐ останато што не е наведено во концептот.


Слични понуди

Phoenix Sun

Phoenix Sun

Цени од 901€ за 2 возрасни со авион и трансфери   Положба:Хотелот се наоѓа во Ѓумбет, на 3 км од центарот на Бодрум и 42 км од аеродромот. Хотелот е на 300 м од морето. Сместување:Вкупно 226 соби - 167 стандардни, 28 економски соби, 31 фамилијарна соба. Сите соби имаат сателитска ТВ, фен, туш, телефон, клима, француски балкон. Фа
Dragut Point North Hotel - All Inclusive

Dragut Point North Hotel - All Inclusive

Цени од 896€ за 2 возрасни со авион и трансфери   Положба:Хотелот се наоѓа во Тургутреис, на 55 км од аеродромот и 20 км од центарот на градот. Сместување:Стандардна соба (16 м², без балкон, макс. 2 лица). Собите имаат клима, купатило со туш, фен, сеф, мини фрижидер, керамички под. Секојдневно се чисти, а постелнината и крпите
Kirman Arycanda De Luxe

Kirman Arycanda De Luxe

Положба:Хотелот е се наоѓа во областа Карабурун, 27 км од Сиде, 33км од Аланија и 100 км. од аеродромот во Анталија. Сместување:Вкупно 360 соби во четирикатница. Стандардни Соби: (29м², 1 спална соба со француски кревет + 1 единечен кревет, 1 купатило, макс 3+1 лица).Фамилијарни Соби: (39m², 2 спални со врата измеѓу, 1 купатило, макс 4+