logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


ПОНУДИ Турција - Кушадаси - Резултати од пребарувањето

Hotel AARGAU

Hotel AARGAU

Локација: хотелот се наоѓа во близина на главната минибус станица.  Сместувачки капацитети: хотелските соби се комлпетно опремени имаат LCD TV, клима, телефон, мини бар, фен, балкон. Услуга: BB (ноќевање со појадок) Плажа: хотелот се наоѓа на окоолу шестотини метри од плажа. Хотелски содржини: ресторан, бар, базен,
Hotel ALBORA

Hotel ALBORA

Локација: Хотелот се наоѓа на околу 1 километар одалеченост  од најпознатата плажа "Ladies Beach" и на  1 километар од центарот на Кушадаси.  Општи информации: Хотелот поседува вкупно 50 соби, рецепција, лоби-бар, лифт, ресторан, тераса, градина, снек бар, бар покрај базенот, менувачница, паркинг. Сместувањ
Hotel DABAKLAR

Hotel DABAKLAR

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на градот и е одалечен околу 250 метри од градската плажа. Општи информации: Хотелот поседува вкупно 81 соба, рецепција, лоби-бар, ресторан, бар покрај базенот, кафе бар. Сместување: Собите се опремени со кабелска ТВ, клима, мини-бар, телефон, сеф, Wi-Fi, купатило, фен, тераса. Спорт и з
Hotel MELIKE

Hotel MELIKE

Локација: хотелот се наоѓа во Кушадаси Сместувачки капацитети: сите хотелски соби се комплетно опремени тв, клима, мини бар. Услуга: BB (ноќевање со појадок) / HB (ноќевање појадок и вечера) Плажа: хотелот се наоѓа на 50 метри од плажа. Хотелски содржини: ресторан, бар, дерски базен.      
Hotel MINAY

Hotel MINAY

Положба: лоциран е на 150 метри одалеченост од морето и од Ladies Beach, 2км од центарот на Кушадаси и на 25км од Ефес. Комплетно реновиран во 2010 година. Сместување: 65 соби со поглед на море и градина. Сите соби се опремени со сплит клима уред, сателитска ТВ, бања , телефон, фен и балкон. Услуга: полупансион (појадок и вечера &n
Hotel OZCAM

Hotel OZCAM

Локација: хотелот се наоѓа на 1,5 км. од пристаништето во Кушадаси.  Сместувачки капацитети: хотелските соби се комлпетно опремени со сопствен тоалет, LCD TV, клима, а одреден број на соби имаат и балкон. Услуга: BB (ноќевање со појадок) Плажа: хотелот е оддалешен на 2,5 км. од позната плажа Ladies Beach.    
Hotel SANTUR

Hotel SANTUR

Локација: Хотелот се наоѓа на 50 метри од центарот на Кушадаси и на 500 метри од градската плажа. Општи информации: Хотелот поседува вкупно 62 соби, рецепција, сеф, лоби-бар, лифт, ресторан, отворен ресторан, кафе бар, бар покрај базенот. Сместување: Собите се опремени со сателитска, клима, телефон, сеф, Wi-Fi, купатило, фен, тераса. С