logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


ПОНУДИ Бугарија - Сандански - Резултати од пребарувањето

Hotel INTERHOTEL

Hotel INTERHOTEL

Локација: Хотелот е лоциран во градот Сандански. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, лоби-бар, бар покрај базенот, 3 ресторана, СПА центар, медицински СПА центар, базени, фризерско студио, козметичко студио, 3 конференциски сали. Сместување:  Собите се опремени со клима, САТ ТВ, Wi-Fi, телефон, мини-бар, купатило со туш/када,
Hotel MEDITE & SPA

Hotel MEDITE & SPA

Локација: Хотелот е лоциран во Сандански. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, лоби-бар, бар покрај базенот, коктел бар, 2 ресторана, базени, беспалтен транспорт до центарот, Wi-Fi, паркинг, СПА центар, медицински СПА центар, козметички салон,  конференциска сала. Сместување:  Собите се опремени со клима, САТ ТВ,
Hotel PARK PIRIN & SPA

Hotel PARK PIRIN & SPA

Локација: Хотелот се наоѓа на западните страна на Пиринските планини. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, лоби-бар, бар покрај базенот, пиано бар, 2 ресторана, фризерски салон, козметички салон, 3 конференциски сали, 1 бизнис центар, СПА центар, медицински  СПА центар, паркинг. Прв хотел во Бугарија со награда "Europespa Wellne
Hotel ST. NIKOLA

Hotel ST. NIKOLA

Локација: Хотелот е лоциран во центарот на Сандански. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, ресторан, таверна, бар, пиано бар, ноќен клуб, казино паркинг, козметички салон, конференциска сала. Сместување:  Собите се опремени со клима, САТ ТВ, Wi-Fi, телефон, мини-бар, тоалет. Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион. Спор