logo

тел: 02 6091-885 моб: 070/217-346

емаил: travel@solvex.net


ПОНУДИ Бугарија - Кранево - Резултати од пребарувањето

Hotel VARNA

Hotel VARNA

 Локација: Растојанието до плажата е меѓу 10 - 15 минути пешачење, а до центарот на Кранево 3 - 4 мин. Општи информации: Семејниот хотел Варна, Кранево разполага со база од 50 легла. Во хотелот Варна вие можете да престојувате целогодишно, затоа што хотелот разполага со централно греење и сопствено водоснабдување. Поседува гаража, п
Hotel VEDREN

Hotel VEDREN

 Локација: Хотелскиот комплекс „ВЕДРЕН” се наоѓа во централниот дел на Кранево, на 200 м од плажата (4-5 мин. пеш).  Општи информации: Хотелот Ведрен, Кранево располага со сместувачки капацитет од 308 легла.Хотелот е прекрасно место за одмор, спорт и забава. Хотелот располага со ресторан, летен ресторант до базе
Hotel ZORA

Hotel ZORA

Локација: Хотелот Зора се наоѓа блиску до долгата песковита плажа која продолжува до познатото летувалиште Албена. Општи информации: Хотелот е реновиран, со двокреветни и трокреветни соби. Поседува паркинг,  отворен базен, ресторан, обезбедување, сеф, пинг понг. Сместување: Собите се опремени со кабелска ТВ, клима, фрижидер, пегла, телефон,
Vila LINI

Vila LINI

Локација: Вилата ЛИНИ се наоѓа во местото Кранево, на 5 минути пешачење до центарот и 15 минути до плажата. Сместување: Располага со 4 двокреветни соби и три апартмана сите со сопствено купатило и тоалет. На услуга на гостите им се заедничка кујна со ладилник и печки на гас и струја, како и прекрасна тераса со поглед кон морето и Албена.