logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


ПОНУДИ Бугарија - Св. Влас - Резултати од пребарувањето

Aparthotel Crown Fort Club /FORT NOKS/

Aparthotel Crown Fort Club /FORT NOKS/

Локација: Апартхотелот е дел од комплексот Fort Noks во Свети Влас на 200м од плажата. Општи информации: 3 ресторани, 10 базени,5 детски базени, 6 детски игралишта, фитнес центар, СПА центар . Сместување: сите соби се со ТВ, телефон, мини бар, фрижидер, балкон, клима уред и бања. Услуга: ноќевање.   Crown Fort Club Aparthotel 3
Aparthotel Imperial Fort Club /FORT NOKS/

Aparthotel Imperial Fort Club /FORT NOKS/

Локација: Хотелот е дел од комплексот Fort Noks во Свети Влас на самата плажата. Општи информации: 3 ресторани, 10 базени,5 детски базени, 6 детски игралишта, фитнес центар, СПА центар.  Сместување: сите соби се со ТВ, телефон, мини бар, фрижидер, балкон, клима уред и бања. Услуга: ноќевање.   Imperial Fort Club Aparthotel
Aparthotel Macon Residence

Aparthotel Macon Residence

Локација: Хотелот се наоѓа во Свети Влас. Општи информации: хотелот се детско игралиште, изнајмување кола, конференциска сала, спортски инструктор, СПА центар, ресторан, лоби бар, кафуе за деца. Сместување: сите соби се со бањи кои се со туш, ТВ, клима, телефон, фен за коса, мини бар, фрижидер, тераса, додека апартманите се и со кујна. Услу
Aparthotel Marina View Fort Beach  /FORT NOKS/

Aparthotel Marina View Fort Beach /FORT NOKS/

Локација: Хотелот е дел од комплексот Fort Noks во Свети Влас на самата плажата. Општи информации: 3 ресторани, 10 базени,5 детски базени, 6 детски игралишта, фитнес центар, СПА центар.  Сместување: сите соби се со ТВ, телефон, мини бар, фрижидер, балкон, клима уред и бања. Услуга: ноќевање.   
Aparthotel Panorama Fort Beach  /FORT NOKS/

Aparthotel Panorama Fort Beach /FORT NOKS/

Локација: Хотелот е дел од комплексот Fort Noks во Свети Влас на 100м од плажата. Општи информации: 3 ресторани, 10 базени,5 детски базени, 6 детски игралишта, фитнес центар, СПА центар.  Сместување: сите соби се со ТВ, телефон, мини бар, фрижидер, балкон, клима уред и бања. Услуга: ноќевање.   Pan
Apartments Olymp

Apartments Olymp

Локација: Хотелот се наоѓа во Свети Влас на 300м од плажа. Општи информации: хотелот се состои од две згради, базен, детско игралиште, ресторан со традиционална храна и градина. Сместување: сите соби се со ТВ, бања, балкон, кујнска опрема, микровална, тостер, фрижидер, клима уред. Услуга: ноќевање / ноќевање со доручек / полупансион.  
Berlin Beach

Berlin Beach

Локација: Хотелот се наоѓа во местото Свети Влас на 20м од плажата. Општи информации: ресторан со градина, лоби бар, базен, парна бања, лифт, изнајмување велосипед. Сместување: сите соби се со балкон и поглед кон море, ТВ, телефон, мини бар, фен за коса, клима уред и бања. Услуга: ноќевање со доручек.   Berlin Beach 3* BB
Complex Garden of Eden

Complex Garden of Eden

Локација: Хотелот се наоѓа во местото Свети Влас на самата плажа. Општи информации: 8 надворешни базени, внатрешен СПА и Велнес центар, 3 бара, конференциска сала, ресторан, детски клуб, детско игралиште, фитнес центар. Сместување: сите соби се комплетно опремени со модерен дизајн. Услуга: ноќевање / ноќевање со појадок / полупансион. &nbs
Hotel Alexandra

Hotel Alexandra

Локација: Хотелот се наоѓа во местото Свети Влас на 600м од плажата. Општи информации: главен ресторан, лоби бар, базен, фитнес центар, СПА центар, сауна, џакузи, детско игралиште. Сместување: сите соби се опремени со сателитска ТВ, балкон, телефон, интернет, бањи со туш, некои се поглед кон кон морето. Услуга: ноќевање со доручек / полупа
Hotel Caesar Palace

Hotel Caesar Palace

Локација: Хотелот се наоѓа во местото Свети Влас на 10м од плажата. Општи информации: главен ресторан, а ла карте ресторан, лоби бар, бар на плажа, базен, базен за деца, фитнес центар, СПА центар, сауна, детски клуб, детско игралиште. Сместување: сите соби се опремени со клима уред, телефон, мини бар, кабловска ТВ, бањи со туш. Апартманите
Hotel Chris

Hotel Chris

Локација: Хотелот во центарот на Свети Влас помеѓу морето и планината. Општи информации: ресторан, лоби бар, базен, сауна, коктел бар. Сместување: сите соби се со ТВ, телефон, мини бар, фрижидер, балкон, клима уред и бања. Услуга: ноќевање со доручек / полупансион.   Chris 3* BB/HB DBL (2/2+1/3)  20.05-19.06 20.06-
Hotel Iris

Hotel Iris

Локација: Хотелот се наоѓа во Свети Влас на самата плажата. Општи информации: ресторан, бар, надворешен базен, градина, изнајмување кола, изнајмување велосипед, паркинг, детско игралиште. Сместување: сите соби се со гардеробер, телефон, бања, пешкири, фрижидер, клима уред, ТВ. Услуга: полупансион.   Iris 3* HB DBL соба (2
Hotel Julia

Hotel Julia

Локација: Хотелот се наоѓа во Свети Влас на 700м од плажата. Општи информации: ресторан, лоби бар, надворешен базен, џакузи, детски базен, детско катче, лифт, билијард, минифудбал, фитнес центар. Сместување: сите соби се со балкон со поглед кон морето, ТВ, телефон, фрижидер, клима уред, бања со туш. Услуга: ноќевање со доручек / полупансион
Hotel Moonlight

Hotel Moonlight

Локација: Хотелот се наоѓа во местото Свети Влас на 50м од плажата. Општи информации: бар, ресторан, надворешен и внатрешен базен, СПА и Велнес центар, фитнес центар, сауна, лифт, сеф, изнајмување кола, мини голф, детски клуб, детско игралиште. Сместување: сите соби се опремени со клима уред, бања со туш или када, сателитска ТВ, фрижидер и
Hotel Paradise Beach

Hotel Paradise Beach

Локација: Хотелот се наоѓа во местото Свети Влас на самата плажа плажата. Општи информации: главен ресторан, а ла карте ресторан, лоби бар, базен, базен за деца, фитнес центар, СПА центар, сауна, детски клуб, детско игралиште, приватна плажа. Сместување: сите соби се комплетно опремени со модерен дизајн и балкон, некои се поглед кон паркот
Hotel Peshev

Hotel Peshev

Локација: Хотелот се наоѓа во Свети Влас на 10минути одење до плажа. Општи информации: ресторан, лоби бар, базен, паркинг, детско игралиште, градина, мини фудбал. Сместување: сите соби се со ТВ, бања со туш, фрижидер, клима уред. Услуга: ноќевање со доручек / полупансион.   Peshev Family hotel 3* BB/HB DBL STANDARD соба (
Hotel Sineva Park

Hotel Sineva Park

Локација: Хотелот се наоѓа во Свети Влас на 150м од плажа  плажа. Општи информации: ресторан, лоби бар, базен, паркинг, детско игралиште, градина, базен за деца, фитнес центар, сауна. Сместување: сите соби се со ТВ, бања, телефон, клима уред. Услуга:  All inclusive.   Sineva Park 3* ALL DBL соба STANDARD (2/2+1/
Hotel Tropics

Hotel Tropics

Локација: Хотелот се наоѓа во Свети Влас на 150м од плажа  плажа. Општи информации: ресторан, базен, базен за деца, паркинг, детско игралиште, солариум, џакузи, градина. Сместување: сите соби се со клима уред, балкон, мини бар, телефон, сеф, бања со туш, фен за коса, ТВ. Услуга:  ноќевање со појадок / полупансион / полнпансион. &
Hotel Venera

Hotel Venera

Локација: Хотелот се наоѓа во Свети Влас на 150м од плажа  плажа и 200м од центарот. Општи информации: ресторан, бар, базен, базен за деца, паркинг, градина. Сместување: сите соби се со балкон, ТВ, мини фрижидер, бањи со туш, сеф на барање. Услуга:  ноќевање. Venera 3* RO DBL соба (2/2+1)  01.06-13.06 14.06-30.
Hotel Yuzhni Noshti

Hotel Yuzhni Noshti

Локација: Хотелот се наоѓа во Свети Влас на 200м од плажа. Општи информации: ресторан со надворешна тераса, базен, паркинг, градина, детско катче, џакузи. Сместување: сите ТВ, мини бар, бања со туш, клима уред, сеф. Услуга:  ноќевање со појадок.   Yuzhni Noshti 3* BB DBL (2/2+0/2)  20.05-20.06 21.06-10.07 11.