logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


ПОНУДИ Бугарија - Приморско - Резултати од пребарувањето

Aparthotel Prestige city II

Aparthotel Prestige city II

Локација: Хотелот се наоѓа во Приморско на 250м  од плажа. Општи информации: 6 панорамски лифта, ресторан, лоби бар, базен за возрасни идеца, игралиште, релакс зона, паркинг, конференциска сала, детско катче. Сместување: сите соби се со комплетно опремена кујна, фрижидер, ТВ, клима уред. Услуга:  All inclusive / полупансион. &nbs
Hotel Forest Beach

Hotel Forest Beach

Локација: Хотелот се наоѓа во Приморско на 150м од плажа. Општи информации: ресторан, бар, базен, базен за деца, детски клуб, детско игралиште, паркинг,  фитнес центар, тениско игралиште, конференциска сала. Сместување: сите соби се комфорни со модерен дизајн . Услуга:  All inclusive.   Forest Beach 4* ALL DBL (
Hotel Les Magnolias

Hotel Les Magnolias

Локација: Хотелот се наоѓа во Приморско на 150м  од плажа. Општи информации: ресторан, лоби бар, базен, базен, фитнес центар, СПА центар, џакузи, детско игралиште, ноќен клуб, мини голф. Сместување: сите соби се со клима уред, ТВ,  сопствена бања со туш, мини бар, телефон. Услуга:  All inclusive.   Les Magnolias
Hotel Plamena Palace

Hotel Plamena Palace

Локација: Хотелот се наоѓа во Приморско на 200м од плажа. Општи информации: ресторан, место за скара, лоби бар, базен, фитнес центар, билијард, изнајмување велосипед, детски базен, детски клуб, мини голф, конференциска сала. Сместување: сите соби се комфорни со модерен дизајн . Услуга:  ноќевање со појадок / полупансион.  
Hotel Primorsko Del Sol

Hotel Primorsko Del Sol

Локација: Хотелот се наоѓа во Приморско на 200мод центарот и од 50м од плажа. Општи информации: 2 големи базени, СПА центар, конференциска сала, 2 ресторана со традиционална и интернационална кујна, ноќен клуб, детски клуб, детско игралиште, фитнес центар, џакузи, сауна, бар. Сместување: собите нудат модерна и елегантна комфорност и се со ба
Hotel Siena Palace

Hotel Siena Palace

Локација: Хотелот се наоѓа во Приморско на 3 минути пешачење од плажа. Општи информации: ресторан со градина, лоби бар, базен, фитнес центар, СПА центар, подземен паркинг, сауна, парна бања, Сместување: сите соби се со балкон со поглед кон базенот или кон градот, бањи, клима уред, телефон, сеф. Услуга:  Ноќевање со појадок / полупанси
Hotel Sunrise

Hotel Sunrise

Локација: Хотелот се наоѓа во Приморско на 5 минути пешачење од плажа. Општи информации: ресторан, лоби бар, базен, базен, базен за деца, фитнес центар, СПА центар, џакузи, парна соба, детски клуб, детско игралиште. Сместување: сите соби се со клима уред, ТВ, и сопствена бања. Услуга:  All inclusive.   Sunrise 4* &nbs
Villas Ropotamo

Villas Ropotamo

Локација: Хотелот се наоѓа во Приморско на 300м од плажа. Општи информации: ресторан, бар, билијард, градина, базен, детско игралиште, паркинг. Сместување: сите соби се со клима уред,, ТВ, кујна, бања со туш. Услуга:  All inclusive.   Villas Ropotamo 2*+ ALL вила со 1 спална соба (3/2+2/3)  20.05-07.06 08.06-2