logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


ПОНУДИ Албанија - Голем - Резултати од пребарувањето

Hotel ALBANIAN STAR

Hotel ALBANIAN STAR

 Локација: Хотелот се наоѓа во Голем, на самата плажата. Општи информации: Хотелот поседува127 соби, рецепција, лифт, 2 бара, 2 ресторана, сопствена плажа со лежалки и чадори (вклучени во цената), менувачница, сервис за перење и пеглање, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, телефон, мини-бар, сеф, купатило,
Hotel BONITA

Hotel BONITA

Локација: Хотелот се наоѓа во Голем Драч, на 15 метри од плажата. Општи информации: Хотелот поседува 37 соби, рецепција, лифт, ресторан, бар, снек бар, сопствена плажа со лежалки и чадори (вклучени  во цената), менувачница, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, ДВД, телефон, мини-бар, сеф, купатило, фен, коз
Hotel HORIZONT

Hotel HORIZONT

Локација: Хотелот се наоѓа во Голем, на 200 метри од плажата, на 5 километри од центарот на Драч. Општи информации: Хотелот поседува 94 соби, рецепција, лифт, 3 бара, 2 ресторана, сопствена плажа со лежалки и чадори (вклучени во цената), продавница за сувенири, менувачница, сервис за перење и пеглање, паркинг. Сместување: Собите се опремени со кл
Hotel SANDY BEACH RESORT

Hotel SANDY BEACH RESORT

Локација: Хотелот се наоѓа Голем, на самата плажа, на 35 километри од аеродромот во Тирана. Општи информации: Хотелот поседува 60 соби, рецепција, ресторан, лоби-бар, бар покрај базенот, бар на плажа, сопствена плажа со лежалки и чадори (вклучени во цената), градина, сопствена плажа со лежалки и чадори, паркинг. Сместување: Собите се опремени со
Hotel SUN

Hotel SUN

Локација: Хотелот се наоѓа во Голем, на 100 метри од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција,  ресторан, менувачница, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, телефон, мини-бар, сеф, купатило, фен, тераса. Услуга: Полу пансион/All Inclusive.   HOTEL SUN