logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


ПОНУДИ Црна Гора - Рафаиловичи - Резултати од пребарувањето

Apartmani OBALA - PONTA

Apartmani OBALA - PONTA

  Апартмани  „ОБАЛА - ПОНТА“  Се наоѓа на самата плажа и сите апартмани се со поглед кон море. Има површина од 60 м2 и можат да се сместат 1 до 6 лица. Поседува 2 спални соби, дневна соба, кујна, купатило и тераса. Во дневната соба има тросет на развлекување. Апартманот е опремен со клима, кабловска ТВ, машин
Hotel OBALA

Hotel OBALA

Локација: Хотелот се наоѓа на самата плажа. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, ресторан "Обала"со тераса на плажата. Сместување: Собите се опремени со  клима, кабелска ТВ, фрижидер, купатило со туш, тераса. Спорт и забава: Организирани екскурзии, музички вечери, изнајмување на бродчиња, нуркање, скиј
Hotel OBALA PLUS

Hotel OBALA PLUS

Локација: Хотелот се наоѓа на самата плажа. Општи информации: Хотелот припаѓа на комплексот хотел Обала. Поседува 1/2 и 1/3 соби,  рецепција, ресторан, бар, фах услуги, перење и пеглање, чадори и лежалки на плажата, интернет, паркинг. Сместување: Собите се опремени со  клима, кабелска ТВ, Wi-Fi, фрижидер, купатило со
Hotel PONTA NOVA

Hotel PONTA NOVA

Локација: Хотелот се наоѓа на самата плажа. Општи информации: Хотелот поседува 1/2 соби и апартмани (1-6 лица), рецепција, сеф, градина, лифт, ресторан, бар покрај базенот, факс услуги, перење и пеглање, интернет, паркинг. Сместување: Собите се луксузно опремени со  клима, кабелска ТВ, Wi-Fi, фрижидер, купатило со туш/кад