logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


ПОНУДИ Црна Гора - Резултати од пребарувањето

Aparthotel LARA

Aparthotel LARA

Локација: Aпартхотелот се наоѓа мирниот дел на Чањ на 80 метри од плажата "Бисерна Обала". Општи информации: Хотелот поседува 1/2, 1/3, 1/4 студиа, лифт, рецепција, ресторан, изнајмување чадори и лежалки на рецепција, паркинг. Сместување: Собите се опремени со  клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, кујна, фрижидер,
Aparthotel SOLARIS

Aparthotel SOLARIS

Локација: Студио-апартманите се наоѓаат во мирниот ден на Чањ, на 300 метри од плажата и на 200 метри од ресторанот "Лара". Општи информации: Модерно опремени 1/2, 1/3, 1/4 студиа, лифт, рецепција, изнајмување чадори и лежалки на рецепција, паркинг. Сместување: Студиата/апартманитет се опремени со  клима, сателитска
Apartmani DJURASEVIC

Apartmani DJURASEVIC

Локација: Хотелот се наоѓа на 10 минути од плажата, на 7 километри од Будва. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, интернет, шатл-бус, сервис за перење и пеглање, тераса, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, ТВ, Wi-Fi, кујна, фрижидер, пегла, купатило со туш/када, козметички сет, пешкири, тераса. Спорт и забав
Apartmani DRESIC

Apartmani DRESIC

Локација: Апартманите се наоѓаат на 350 метри од главната плажа, во центарот на Суто море, под борова шума. Општи информации: Се состои од двокреветни, трокреветни, четворокреветни апартмани, интернет, тераса, паркинг. Сместување: Собите се опремени со  клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, кујна, купатило, тераса. Двосо
Hotel ADRIA

Hotel ADRIA

Локација: Хотелот се наоѓа на 400 метри од плажата, на 2 километри од центарот на Бар. Општи информации: Хотелот поседува 1/2, 1/3, 1/4 соби, рецепција, ресторан со летна градина, сопствен резервоар за вода, интернет, паркинг. Сместување: Собите се опремени со  клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, фрижидер, купатил
Hotel FINESO

Hotel FINESO

Локација: Хотелот се наоѓа на 10 минути од плажата, на 10 минути од центарот на стариот град. Општи информации: Хотелот поседува 17 соби, рецепција, ресторан, бар, тераса, паркинг. Сместување: Собите се опремени со  клима, кабловска ТВ, Wi-Fi, телефон, радiо, сеф, мини-бар, купатило со туш кабина, фен, наме
Hotel GRBALJ

Hotel GRBALJ

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на Будва на 300 метри од плажата. Општи информации: Хотелот поседува 19 соби, рецепција, ресторан, тераса, конференциска сала, паркинг. Сместување: Собите се опремени со  клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, телефон, фрижидер, купатило, фен,  тераса.     Пер
Hotel KRUNA

Hotel KRUNA

Локација: Хотелот се наоѓа на 15 минути од плажата. Општи информации: Хотелот поседува, рецепција, сеф, ресторан, бар,  градина, тераса, сервис за перење и пеглање, продавница за сувенири, паркинг. Сместување: Собите се опремени со  клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, телефон, сеф, мини-бар, купатило со туш кабина
Hotel MEDITERAN

Hotel MEDITERAN

Локација: Хотелот се наоѓа во Бечиќи на 100 метри од плажата, на 2 километри од Будва. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, приватна плажа, 3 ресторана (само послужување/ a la carte), 2 кафе бара, лоби-бар, аква парк-бар, козметички салон, фризерски салон, конгресен центар, интернет, паркинг. Сместување: Собите се опр
Hotel OBALA

Hotel OBALA

Локација: Хотелот се наоѓа на самата плажа. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, ресторан "Обала"со тераса на плажата. Сместување: Собите се опремени со  клима, кабелска ТВ, фрижидер, купатило со туш, тераса. Спорт и забава: Организирани екскурзии, музички вечери, изнајмување на бродчиња, нуркање, скиј
Hotel OBALA PLUS

Hotel OBALA PLUS

Локација: Хотелот се наоѓа на самата плажа. Општи информации: Хотелот припаѓа на комплексот хотел Обала. Поседува 1/2 и 1/3 соби,  рецепција, ресторан, бар, фах услуги, перење и пеглање, чадори и лежалки на плажата, интернет, паркинг. Сместување: Собите се опремени со  клима, кабелска ТВ, Wi-Fi, фрижидер, купатило со
Hotel PALMA

Hotel PALMA

Локација: Хотелот се наоѓа на 5 минути од плажата, во срцето на Тиват. Општи информации: Хотелот поседува 113 соби, 2 лифта, рецепција, ресторан 5*, 2 конференциски сали, сервис за пеглање,  интернет, паркинг. Сместување: Собите се опремени со  клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, мини-бар, купатило со туш, козмети
Hotel PALMON BAY

Hotel PALMON BAY

Локација: Aпарт. хотелот се наоѓа на 80 метри од плажата "Бисерна Обала". Општи информации: Хотелот поседува 204 соби и свита, рецепција, лоби-бар, бар покрај базенот, a la carte ресторан со тераса, конференциска сала, приватна плажа, козметички салон, паркинг. Сместување: Собите се опремени со  клима/греењ
Hotel PONTA NOVA

Hotel PONTA NOVA

Локација: Хотелот се наоѓа на самата плажа. Општи информации: Хотелот поседува 1/2 соби и апартмани (1-6 лица), рецепција, сеф, градина, лифт, ресторан, бар покрај базенот, факс услуги, перење и пеглање, интернет, паркинг. Сместување: Собите се луксузно опремени со  клима, кабелска ТВ, Wi-Fi, фрижидер, купатило со туш/кад
Hotel Vila LUX

Hotel Vila LUX

Локација: Хотелот се наоѓа во Будва на 900 метри од плажата "Morgen Beach". Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, бар, мини-маркет, скара, сервис за перење и пеглање, интернет, паркинг. Сместување: Собите се опремени со  клима, кабловска ТВ, Wi-Fi, сеф,  радио, телефон, кујна/фрижидер, куп
Lara lux

Lara lux

Локација: Студио-апартмани Лара Лукс се наоѓа во мирниот дел на Чањ на 80 метри од плажата, спроти апартхотелот Лара. Општи информации: Хотелот поседува 1/2, 1/3, 1/4 студиа, рецепција, ресторан, отворен базен со чадори и лежалки кои за гостите се бесплатни, летна градина со игралиште за деца, бесплатен паркинг во гаражите на о
Studio-apartmani LARA-S

Studio-apartmani LARA-S

Локација: Студио-апартманите се наоѓаат на 130м од плажата Велики Пјесак во Добре Воде. Добре Воде е населба која се наоѓа на 8км од Бар. Општи информации: Хотелот поседува 1/2, 1/3 и 1/4 студиа-апартмани, рецепција, лифт, ресторан од затворен тип. Сместување: Студијата и апартманите имаат сопствена бања, тераса (поголемиот дел со поглед на море)