logo

тел: 02 6091-885 моб: 070/217-346

емаил: travel@solvex.net


Hotel OKALIPTUS zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Турција
Место: Бодрум

Локација: Хотелот се наоѓа на 5 километри од центарот на Бодрум и на 40 километри од аеродромот Милас - Бодрум.

Општи информации: Хотелот поседува 68 соби, рецепција, 2 бара, внатрешен и надворешен ресторан, сопствена плажа со лежалки и чадори, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, сеф, телефон, мини-бар, купатило, козметички сет, фен, тераса.

Услуга: Полупансион (доручек-вечера).

Спорт и забава: надворешен базен, соба за игри, спортови на вода.

 

 

 


Слични понуди

Hotel COCOS THE CLUB

Hotel COCOS THE CLUB

Локација: Хотелот се наоѓа на 14 километри од  Бодрум, 7 километри од Ортакент центарот и на 45 километри од аеродром Милас - Бодрум. Општи информации: Хотелот поседува 165 соби, рецепција, 2 бара, главен ресторан, a la carte ресторан, сопствена плажа со лежали и чадори, маркет, фото студио, паркинг. Сместување: Собите се опремени со кл
Hotel XANADU ISLAND

Hotel XANADU ISLAND

Локација: Хотелот се наоѓа на приватен полуостров, на 60 километри од аеродромот Милас - Бодрум. Општи информации: Хотелот поседува 222 соби, рецепција,  главен ресторан, 2 a la carte ресторани, 7 барови, сопствена плажа со чадори и лежалки, сервис за перење и пеглање, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, с
Hotel RIXOS PREMIUM

Hotel RIXOS PREMIUM

Локација: Хотелот се наоѓа на брегот на морето, на 15 минути  возење од центарот на Бодрум, и на 25 километри од аеродром Милас - Бодрум.  Општи информации: Хотелот поседува 389 соби, рецепција, 10 барови, 4 ресторана, сопствена плажа со чадори и лежалки, платформа за сончање, мини остров, севис за перење и беглање, бебиситер, мини марке
Hotel AMBROSIA

Hotel AMBROSIA

Локација: Хотелот се наоѓа на 7 километри од центарот на Бодрум и на 43 километри од аеродромот Милас - Бодрум. Општи информации: Хотелот поседува 100 соби, рецепција, 3 бара, 3 ресторана, сопствена плажа со чадори и лежалки, библиотека, менувачница, фото студио, маркет, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, сеф,