logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Hotel MURA zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Албена

Локација: Се наоѓа на самата плажа.

Општи информации: Хотелот располага со 186 соби, рецепција, сеф, ресторан, 3 бара, менувачница, сервис за перење и пеглање, сопствена плажа, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со клима, кабловска ТВ, телефон, Wi-Fi, мини-бар, тоалет, тераса. 

Услуга: All Inclusive.

Спорт и забава: Надворешен базен, детски базен, внатрешен базен, фитнес центар, билијард, мини-голф, игри во вода.

 

Mura 3+* 

 

 

ALL

DBL соба со поглед на море (2/2+1/3)  

05.05-07.06

08.06-21.06

22.06-01.07

02.07-24.08

25.08-06.09

07.09-13.09

14.09-01.10

П.п.  DBL соба со поглед на море ALL

30

42

54

67

54

42

30

SGL соба со поглед на море

40

55

70

87

70

55

40

DBL соба  со поглед на море

61

84

108

133

108

84

61

DBL  со поглед на море + дополнително легло

85

118

151

187

151

118

85

1 возрасен + 1 дете (02-11,99)

40

55

70

87

70

55

40

1 возрасен + 2 деца (02-11,99)

52

71

91

113

91

71

52

2 возрасни+ 1 дете (02-11,99)

61

84

108

133

108

84

61

2 возрасни + 2 деца (02-11,99)

70

97

124

153

124

97

70

DBL со поглед кон парк (2/2+1/3)

05.05-07.06

08.06-21.06

22.06-01.07

02.07-24.08

25.08-06.09

07.09-13.09

14.09-01.10

П.п. DBL  со поглед кон парк ALL

28

40

53

62

53

40

28

SGL  со поглед кон парк

37

52

69

81

69

52

37

DBL  со поглед кон парк

56

79

106

124

106

79

56

DBL  со поглед кон парк + дополнително легло

79

111

148

174

148

111

79

1  возрасен + 1 дете (02-11,99)

37

52

69

81

69

52

37

1  возрасен  + 2  деца  (02-11,99)

48

67

90

105

90

67

48

2  возрасни  + 1  дете (02-11,99)

56

79

106

124

106

79

56

2  возрасни  + 2  деца  (02-11,99)

65

91

122

143

122

91

65

 

Mura 3+* 

 

 

ALL

Апартман со 1 спална соба (2/2+1/2)

05.05-07.06

08.06-21.06

22.06-01.07

02.07-24.08

25.08-06.09

07.09-13.09

14.09-01.10

П.п.  апартман со 1 спална соба ALL

38

52

68

82

68

52

38

Изнајмување апартман со 1 спална соба /2 лица/

76

105

135

164

135

105

76

2 возрасни+ 1 дете(02-11,99)

76

105

135

164

135

105

76

Апартман со 2 спални (4/4+1/4)

05.05-07.06

08.06-21.06

22.06-01.07

02.07-24.08

25.08-06.09

07.09-13.09

14.09-01.10

П.п. апартман со 2 спални ALL

30

42

53

67

53

42

30

Изнајмување апартман со 2 спални /3 лица/

122

168

212

267

212

168

122

Изнајмување апартман со 2 спални /4 лица/

122

168

212

267

212

168

122

3 возрасни + 1 дете (02-11,99)

122

168

212

267

212

168

122

3 возрасни + 2 деца (02-11,99)

122

168

212

267

212

168

122

4 возрасни+ 1 дете (02-11,99)

122

168

212

267

212

168

122

Комунална и еко такса (задолжително): возрасен- 1,50 Euro по лице на ден / дете (02-11,99)- 0,75 Euro по лице на ден.

 

 


Слични понуди

Hotel ELITSA

Hotel ELITSA

Локација: Се наоѓа на 500 метри од центарот на Албена, непосредно до плажата. Општи информации: Хотелот располага со 176 соби, рецепција, сеф, ресторан со тераса, лоби-бар, бар покрај базенот, менувачница, сопствена плажа, паркинг. Сместување: Собите се опремени со кабловска ТВ, телефон, Wi-Fi, мини-бар, клима, тоалет со туш/када, тераса. У
Hotel KALIOPA

Hotel KALIOPA

Локација: Се наоѓа на самата плажа. Општи информации: Хотелот располага со 141 соба, рецепција, сеф, ресторан, 2 бара, менувачница, сервис за перење и пеглање, сопствена плажа, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, кабловска ТВ, телефон, Wi-Fi, мини-бар, тоалет, тераса.  Услуга: Полу пансион/Полн пансион. Сп
Hotel AMELIA & AMELIA SUPERIOR

Hotel AMELIA & AMELIA SUPERIOR

Локација: Се наоѓа на 100 метри од плажата. Општи информации: Хотелот располага со 161 соба, рецепција, сеф, ресторан, 2 бара, менувачница, сервис за перење и пеглање, сопствена плажа, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, кабловска ТВ, телефон, Wi-Fi, мини-бар, купатило, тераса.  Услуга: Ноќевање со доручек/Полу
Hotel PARADISE BLUE

Hotel PARADISE BLUE

Локација: Се наоѓа на самата плажа. Општи информации: Хотелот располага со 238 соби, рецепција, сеф, 2 ресторана, 3 бара, сопствена плажа, менувачница, сервис за перење и пеглање, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, кабловска ТВ, телефон, Wi-Fi, мини-бар, тоалет, тераса.  Услуга: Ноќевање со доручек/Полу па