logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Hotel WHITE HOUSE zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Балчик

Локација : Хотелот се наоѓа на самата плажа.

Општи информации: Хотелот поседува рецепција, ресторан, сеф, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, телефон, мини-бар, Wi-Fi, купатило, фен, тераса. 

Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион.

 

White House 3*         RO/BB
DBL соба (2/2+1/3)  03.01-25.04 26.04-20.06 21.06-25.08 26.08-30.09 01.10-30.12
изнајмување DBL RO  26 35 46 35 26
DBL + дополнително легло 26 35 46 35 26
2 возрасни + 1 детe (02-11.99) 26 35 46 35 26
STUDIO  соба (2/2+2/3)  03.01-25.04 26.04-20.06 21.06-25.08 26.08-30.09 01.10-30.12
изнајмување STUDIO RO /2 лица/ 31 40 53 40 31
STUDIO + дополнително легло /3 лица/ 31 40 53 40 31
2 возрасни + 1 детe (02-11.99) 31 40 53 40 31
2 возрасни + 2 деца (02-11.99) 31 40 53 40 31
доплата за BB за возрасен 4 4 4 4 4
доплата за BB за дете 02-11,99  3 3 3 3 3

 

 

 


Слични понуди

Hotel LOTOS

Hotel LOTOS

Локација : Хотелот се наоѓа на брегот на морето. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, 2 ресторана, сеф, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, телефон, мини-бар, Wi-Fi, купатило, фен, тераса.  Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион. Спорт и забава: Масажа, билијард.  
Hotel SUNNY VICKY

Hotel SUNNY VICKY

Локација : Хотелот се наоѓа на 1500 метри од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, мини-бар, Wi-Fi, купатило, тераса.  Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион.   Sunny-Vicky Guest house 2*+     RO DBL со
Hotel REGINA MARIA SPA

Hotel REGINA MARIA SPA

Локација : Хотелот се наоѓа на 1 минута од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, ресторан, бар, сеф, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, телефон, мини-бар, Wi-Fi, купатило, фен, тераса.  Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион. Спорт и забава: СПА центар, внатреше
Hotel JUPITER

Hotel JUPITER

Локација : Хотелот се наоѓа на 150 метри од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, ресторан, бар, сеф, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, телефон, мини-бар, Wi-Fi, купатило, фен, тераса.  Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион/Полн пансион. Спорт и забава: Надвор