logo

тел: 02 6091-885 моб: 070/217-346

емаил: travel@solvex.net


Hotel PARADISE BEACH zvezdazvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Албанија
Место: Валона

Локација: Хотелот се наоѓа на 1 минута од плажата.

Општи информации: Хотелот поседува рецепција,  ресторан, менувачница, градина, сопствена плажа, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, телефон, мини-бар, сеф, купатило, фен, тераса.

Услуга: Полу пансион/All Inclusive.

Спорт и забава: Надворешен базен, игри во вода.

 

HOTEL PARADISE BEACH - VLORE цена по соба

Тип на сместување/Период

еднокреветна соба

твин стандард

двокреветна соба стандард

трокреветна соба стандард

двокреветна соба + 2 сингл

свит

апартман

01.01. - 31.03 / 01.11 - 31.12

52

58

58

69

/

138

109

01.04 - 30.06 / 01.09 - 31.10

63

69

69

86

/

150

127

01.07 - 31.08

75

75

75

86

115

184

161

 


Слични понуди

Hotel ALIKO

Hotel ALIKO

Локација: Хотелот се наоѓа во Валона, на 1 минута од плажата. Општи информации: Хотелот е целосно реновиран во 2015 г., поседува 28 соби, рецепција, лифт, ресторан, бар, пицерија, менувачница, продавница, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, телефон, фрижидер, сеф, купатило, фен, козметички сет, крпи, тераса. У
Hotel REGINA

Hotel REGINA

Локација: Хотелот се наоѓа во Валона, на самата плажа. Општи информации: Хотелот поседува 50 соби (1/1, 1/2 и 1/3 соби), рецепција, ресторан, бар, конференциска сала, сопствена плажа со лежалки и чадори (вклучени во цената), продавница, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, фрижидер, купатило со туш, фен, козмети
VILA MUCA

VILA MUCA

Локација: Хотелот се наоѓа во Шенѓин, на 10 минути од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, бар, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, кујна, купатило, тераса. Услуга: Само сместување.   VILA MUCA - SHENGJIN Тип на сместување/Период апартман (4+)
Hotel HORIZONT

Hotel HORIZONT

Локација: Хотелот се наоѓа во Голем, на 200 метри од плажата, на 5 километри од центарот на Драч. Општи информации: Хотелот поседува 94 соби, рецепција, лифт, 3 бара, 2 ресторана, сопствена плажа со лежалки и чадори (вклучени во цената), продавница за сувенири, менувачница, сервис за перење и пеглање, паркинг. Сместување: Собите се опремени со кл