logo

тел: 02 6091-885 моб: 070/217-346

емаил: travel@solvex.net

Локација: Бул. Јане Сандански 67, Скопје


Hotel PERSENK zvezdazvezdazvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Девин

Локација: Хотелот се наоѓа на 2 минути од центарот на градот Девин.

Општи информации: Хотелот поседува рецепција, лоби-бар, ресторан, сеф, паркинг, менувачница, продавница за сувенири.

Сместување:  Собите се опремени со клима, САТ ТВ, Wi-Fi, мини-бар, купатило со туш/када, тераса.

Спорт и забава: СПА центар, внатрешен базен, базен за деца, масажа, сауна, фитнес центар, солариум, амам, џакузи, ноќен клуб, куглана, детско игралиште.

 

 

 


ПОНУДИ - Резултати од пребарувањето