logo

тел: 02 6091-885 моб: 070/217-346

емаил: travel@solvex.net

Локација: Бул. Јане Сандански 67, Скопје


Hotel PERSENK zvezdazvezdazvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Девин

Локација: Хотелот се наоѓа на 2 минути од центарот на градот Девин.

Општи информации: Хотелот поседува рецепција, лоби-бар, ресторан, сеф, паркинг, менувачница, продавница за сувенири.

Сместување:  Собите се опремени со клима, САТ ТВ, Wi-Fi, мини-бар, купатило со туш/када, тераса.

Спорт и забава: СПА центар, внатрешен базен, базен за деца, масажа, сауна, фитнес центар, солариум, амам, џакузи, ноќен клуб, куглана, детско игралиште.

 

PERSENK 5 * (Devin) ВB 06.01-20.12
п.п. двокреветна соба 32
еднокреветна соба 50
дете до 3,99 г. 0
дете 4-11,99 г. на регуларно легло 70% 
дете 4-11,99 г. на додатно легло 50%
возрасен на додатно легло 70%
Доплата за HB - возрасни 11
Доплата за HB - деца 11,99 8
Доплата за FB - возрасни 18
Доплата за FB - деца 11,99 14

 

*Цена по лице на ден и вклучува: ноќевање со доручек, базен, арома парна бања, сауна, џакузи, зона за релаксирање, фитнес центар, Wi-Fi, игралиште, паркинг, туристичка такса.


ПОНУДИ - Резултати од пребарувањето