logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Vila TETI - Агиос Николаос


Информации за сместувањето

Држава: Грција
Место: Евиа

Локација: Се наоѓа во Агиос Николаос на самата плажа.

Општи информации: Вилата поседува паркинг, детско игралиште, двор со градина. 
 
Сместување: Секоја соба поседува клима, ТВ, кујна, тоалет, тераса, Wi-Fi. 
 
Услуга: Само ноќевање/Ноќевање со вечера.
 
 
 

 


Слични понуди

Park Hotel, Агиос Николаос

Park Hotel, Агиос Николаос

Локација: Хотелот се наоѓа во прекрасно и мирно место на само 150 метри од плажа и на 1,5 км од Едипсос. Општи информации: Хотелот располага со 14 соби, рецепција, голема градина за релаксација. Сместување: Сите соби на хотелот имаат свој балкон, кујна, клима, WiFi и ТВ Услуга: ноќевање/ ноќевање со доручек.    
НОВА ГОДИНА 2020 во Едипсос, Евиа

НОВА ГОДИНА 2020 во Едипсос, Евиа

НОВА ГОДИНА   уште еден одмор од 5 дена во ЕДИПСОС на островот ЕВИА   ПРОГРАМА 1.Ден 27.12.2019  (петок) СКОПЈЕ - ЕВИА  Тргнување од Скопје во 23:00 часот од пред паркингот на хотел „Русија“. 2.Ден 28.12.2019 (сабота) ЕВИА Патување преку преминот Богородица кон Грција со кратки попатни застанувања за преземањ
Apart-hotel DAFNI Studios

Apart-hotel DAFNI Studios

Локација: Хотелот се наоѓа во Едипсос, на 400 метри од термалните извори, 50 метри од големиот маркет Галаксис и 120 метри од градската плажа. Сместување: Хотелот располага со двокреветни соби, опремени со комплетно опремена кујна, купатило со туш кабини, балкон со поглед на градот или дворот, фрижидер, ТВ.