logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Park Hotel, Агиос Николаос zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Грција
Место: Евиа

Локација: Хотелот се наоѓа во прекрасно и мирно место на само 150 метри од плажа и на 1,5 км од Едипсос.

Општи информации: Хотелот располага со 14 соби, рецепција, голема градина за релаксација.

Сместување: Сите соби на хотелот имаат свој балкон, кујна, клима, WiFi и ТВ

Услуга: ноќевање/ ноќевање со доручек.

HOTEL PARK

месец

јуни

јули

август

септември

термин

6

13

20

27

4

11

18

25

1

8

15

22

29

5

12

19

26

ноќевања

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

По лице

82

82

82

104

133

147

182

182

182

182

182

182

162

138

84

84

84

 
Цените се однесуваат по лице за 7 ноќевања/8 дена.
Туристичка такса во студија и апартмани изнесува 0,50€, а во хотелите 1,50€ дневно.
 
 
 
АВТОБУСКИ ПРЕВОЗ 50€ + 5€ за траект по човек

– Превозот со автобус се извршува до туристичката дестинација, до соодветно место за запирање на автобусот според локалните сообраќајни услови.
– Организаторот не гарантира превоз до самиот објект на сместување.
– Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање до објектот на сместување.

Слични понуди

Makris Studios - Agios Nikolaos

Makris Studios - Agios Nikolaos

Локација: Се наоѓа во Агиос Николаос на 4км од термалните извори на Едипсос. Општи информации: Располага со апармани, студиа и дуплекс, градина, паркинг и своја плажа со чадори и лежалки. Сместување: собите имаат целосно опремена кујна, бања, клима уред, интернет. Услуга: наем на апартмани и студиа. APARTHOTEL MAKRIS
НОВА ГОДИНА 2022 во ЕДИПСОС - ГРАДОТ НА ИМЕРАТОРИТЕ

НОВА ГОДИНА 2022 во ЕДИПСОС - ГРАДОТ НА ИМЕРАТОРИТЕ

Солвекс ве води на НОВА ГОДИНА 4 дена (3 вечери) во ЕДИПСОС - ГРАДОТ НА ИМЕРАТОРИТЕ ПРОГРАМА 1.Ден 29.12.2021  (среда) СКОПЈЕ - ЕВИА  Тргнување од Скопје во 23:00 часот од пред паркингот на хотел „Холидеј ИН“. 2.Ден 30.12.2021 (четврток) ЕВИА Патување преку преминот Богородица кон Грција со крат
Apart-hotel DAFNI Studios

Apart-hotel DAFNI Studios

Локација: Хотелот се наоѓа во Едипсос, на 400 метри од термалните извори, 50 метри од големиот маркет Галаксис и 120 метри од градската плажа. Сместување: Хотелот располага со двокреветни соби, опремени со комплетно опремена кујна, купатило со туш кабини, балкон со поглед на градот или дворот, фрижидер, ТВ. Dafni studio месец ју