logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Agios Nikolaos Hotel


Информации за сместувањето

Држава: Грција
Место: Евиа

Локација: Се наоѓа на 2,5 км од Едипсос Лутра, во центарот на Агиос Николаос на 50 м од плажата.

Општи информации: Хотелот поседува 21 соба, рецепција, паркинг, градина, игралиште. 

Сместување: Секоја соба поседува клима, ТВ, фрижидер, тоалет со туш кабини, балкан, Wi-Fi.

 

 

 

 

 


Слични понуди

Aparthotel MARIA

Aparthotel MARIA

Локација: Студијата се наоѓаат на еделана локација на плажите на Агиос Николаос, неколку километри од Едипсос. Општи информации: Комплексот е веднаш до морето. Идеален е за семејства и за безбедноста на нивните деца кои слободно можат да се играат во самиот двор на комплексот. Исто така поседува големо паркинг место заштитено од сонцето и обе
Hotel PALATINO - Edipsos

Hotel PALATINO - Edipsos

Локација: Хотелот е централно лоциран во централниот дел на Едипсос, само 10 метри од плажа и на кратко растојание од познатите термални извори. Општи информации: Сите соби се стилски средени со големи балкони кои имаат поглед на море и на самиот град, сателитска ТВ, фрижидер, фен, Wi-Fi, клима уред, туш кабини, централно греење, телефон, сеф.