logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Vila BIMBOR


Информации за сместувањето

Држава: Црна Гора
Место: Суто Море

Локација: Хотелот се наоѓа на главното шеталиште на самата плажа.

Општи информации: Хотелот поседува кафетерија, тераса, рецепција.

Сместување: Собите се опремени со  клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, мини-кујна/фрижидер, купатило со туш/када, тераса.

Спорт и забава: дискотека (во близина).

 

1/3 апартман
наем 
1/4 студио
наем 
1/3 студио 
наем
1/2 студио
наем 
Период 
23€ 23€ 17€ 14€

01.05-01.06

29€ 25€ 21€ 16€

01.06-11.06

34€ 30€ 26€ 18€

11.06-21.06

42€ 38€ 31€ 23€

21.06-01.07

46€ 40€ 34€ 25€

01.07-11.07

57€ 52€ 45€ 30€

11.07-20.08

46€ 42€ 34€ 25€ 20.08-30.08
38€ 34€ 28€ 21€

30.08-09.09

 29€  25€  21€ 16€  09.09-19.09

 *Можност за доплата за појадок, ручек и вечера во ресторанот покрај вилата Бимбор.

*Доплати:

-Туристичка такса: 1 еур. по лице на ден.

-Осигурување: 0,50 еур. по лице на ден.

*Цените на аранжманот се дадени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 евро = 62 мкд.

ПРЕВОЗ

Превоз до автобуската станица во Суто море 45€(2790денари)

Возен ред во месец Јуни:

Поаѓање -  секој вторник, четврток и сабота

Враќање -  секоја среда, петок и недела

Возен ред во месец Јули и Август:

Поаѓање -  секој ден

Враќање -  секој ден

НАПОМЕНА:

Поаѓање од Скопје - 22.00ч. од Меѓународна автобуска станица перон 8

Попусти за деца (дете од 0-10 години плаќа 50% од цената)


Слични понуди

Apartmani DRESIC

Apartmani DRESIC

Локација: Апартманите се наоѓаат на 350 метри од главната плажа, во центарот на Суто море, под борова шума. Општи информации: Се состои од двокреветни, трокреветни, четворокреветни апартмани, интернет, тераса, паркинг. Сместување: Собите се опремени со  клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, кујна, купатило, тераса. Двосо
Hotel ADRIA HARMONY

Hotel ADRIA HARMONY

Локација: Хотелот Adria Harmony се наоѓа во мирниот дел на Чањ на 80м од плажата. Општи информации: Хотелот поседува 1/2, 1/3, 1/4 соби, рецепција, лифт, ресторан со летна градина, детска игротека, интернет, паркинг, затворен базен, сауна, детски базен на отворено кој им е бесплатен на располагање на гостите во лукс собите и студијата (на гостите
Villa Monte Rio

Villa Monte Rio

Локација: Вилата е сместена во централниот дел на Будва, на 500м од плажата. Во близина на Вилата имате многу ресторани, кафулиња, барови, маркети. Главната автобуска станица е на 900м од Вилата. Општи информации: Вилата располага со капацитет од еднокреветни, двокреветни, трокреветни и четирикреветни соби, сопствен пансионски ресторан за 70
Hotel ADRIA

Hotel ADRIA

Локација: Хотелот се наоѓа на 400 метри од плажата, на 2 километри од центарот на Бар. Општи информации: Хотелот поседува 1/2, 1/3, 1/4 соби, рецепција, ресторан со летна градина, сопствен резервоар за вода, интернет, паркинг. Сместување: Собите се опремени со  клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, фрижидер, купатил