logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Hotel DIAMOND OF BODRUM zvezdazvezdazvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Турција
Место: Бодрум

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на Бодрум, и на 35 километри од аеродром Милас - Бодрум.

Општи информации: Хотелот поседува 214 соби, рецепција, лоби-бар, тераса бар, бар покрај базенот, главен ресторан, a la carte ресторан, сопствена плажа со чадори и лежалки, фото студио, мини-маркет.

Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, сеф, телефон, мини-бар, купатило со када, фен, тераса.

Услуга: All Inclusive.

Спорт и забава: надворешен базен, детски базен, џакузи, СПА центар, масажи, третмани на лице, Турска бања, сауна, внатрешен базен, Фитнес центар, мини клуб, пинг-понг, пикадо, билијард, анимација за деца и возрасни, жива музика. фризерско студио. 

 

 

 

Слични понуди

Hotel RIXOS PREMIUM

Hotel RIXOS PREMIUM

Локација: Хотелот се наоѓа на брегот на морето, на 15 минути  возење од центарот на Бодрум, и на 25 километри од аеродром Милас - Бодрум.  Општи информации: Хотелот поседува 389 соби, рецепција, 10 барови, 4 ресторана, сопствена плажа со чадори и лежалки, платформа за сончање, мини остров, севис за перење и беглање, бебиситер, мини марке
Hotel VOYAGE TURKBUKU

Hotel VOYAGE TURKBUKU

Локација: Хотелот се наоѓа на 22 километри од центарот на Бодрум, и на 45 километри од аеродром Милас - Бодрум. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, 4 бара, главен ресторан, 2 a la carte ресторана, бебиситер, фото студио, сопствена плажа со чадори и лежалки, платформа за сончање, мини-маркет, паркинг. Сместување: Собите се опремени со кл
Hotel SAMARA

Hotel SAMARA

Локација: Хотелот се наоѓа на 2 километри од центарот на Бодрум, и на 36 километри од аеродром Милас - Бодрум. Општи информации: Хотелот поседува 280 соби, рецепција, 6 бара, главен ресторана, a la carte ресторан, сопствена плажа со чадори и лежалки. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, сеф, телефон, мини-бар, купат
Hotel 3S BEACH CLUB

Hotel 3S BEACH CLUB

Локација: Хотелот се наоѓа на 7 километри од центарот на Бодрум и на 40 километри од аеродромот Милас - Бодрум. Општи информации: Хотелот поседува 81 соба, рецепција, бар, ресторан, сопствена плажа со чадори и лежалки, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, сеф, телефон, фрижидер, купатило, крпи, козметички сет, ф