logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Hotel GOLDEN AGE zvezdazvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Турција
Место: Бодрум

Локација: Хотелот се наоѓа на 22 километри од центарот на Бодрум, и на 45 километри од аеродром Милас - Бодрум.

Општи информации: Хотелот поседува 231 соба, рецепција, 3 бара, главен ресторан, 2 a la carte ресторана, бебиситер, фото студио, сопствена плажа со чадори и лежалки, платформа за сончање, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, сеф, телефон, мини-бар, купатило со туш, фен, крпи, козметички сет, тераса.

Услуга: All Inclusive.

Спорт и забава: 2 надворешни базени, детски базен, тобогани. СПА центар, масажи, третмани на лице, Турска бања, сауна, внатрешен базен, Фитнес центар, мини клуб, игралиште за деца, мини-голф, тенис, одбојка на плажа, пинг-понг, водни спортови, диско, анимација за деца и возрасни, фризерско студио. 

 

 

 


Слични понуди

Hotel XANADU ISLAND

Hotel XANADU ISLAND

Локација: Хотелот се наоѓа на приватен полуостров, на 60 километри од аеродромот Милас - Бодрум. Општи информации: Хотелот поседува 222 соби, рецепција,  главен ресторан, 2 a la carte ресторани, 7 барови, сопствена плажа со чадори и лежалки, сервис за перење и пеглање, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, с
Hotel WOW BODRUM RESORT

Hotel WOW BODRUM RESORT

Локација: Хотелот се наоѓа на брегот на морето, во познатото летувалиште Ѓумбет на 2-3 километри од Бодрум и на 30 километри од аеродромот Милас - Бодрум. Општи информации: Хотелот поседува 561 соба, рецепција, 7 барови, 6 ресторана, сопствена плажа со чадори и лежалки, платформа за сончање, маркет. Сместување: Собите се опремени со клима, сатели
Hotel BAIA

Hotel BAIA

Локација: Хотелот се наоѓа на 19 километри од Бодрум и на 48 километри од аеродромот Милас - Бодрум. Општи информации: Хотелот поседува 228 соби, рецепција, 5 барови, 4 ресторана, сопствена плажа со чадори и лежалки, платформа за сончање, маркет. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, сеф, телефон, мини-бар, апарат за кафе
Hotel SAMARA

Hotel SAMARA

Локација: Хотелот се наоѓа на 2 километри од центарот на Бодрум, и на 36 километри од аеродром Милас - Бодрум. Општи информации: Хотелот поседува 280 соби, рецепција, 6 бара, главен ресторана, a la carte ресторан, сопствена плажа со чадори и лежалки. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, сеф, телефон, мини-бар, купат