logo

тел: 02 6091-885 моб: 070/217-346

емаил: travel@solvex.net


Hotel EKEN RESORT zvezdazvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Турција
Место: Бодрум

Локација: Хотелот се наоѓа во заливот Гумбе, на 3 километри од центарот на Бодрум, и на 45 километри од аеродром Милас - Бодрум.

Општи информации: Хотелот поседува 127 соби, рецепција, 4 бара, главен ресторан, a la carte ресторан, сопствена плажа со чадори и лежалки, фото студио, мини-маркет, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, сеф, телефон, мини-бар, купатило со када, фен, тераса.

Услуга: All Inclusive.

Спорт и забава: надворешен базен, детски базен,СПА центар, масажи, третмани на лице, Турска бања, сауна, Фитнес центар, мини клуб, игралиште за деца, мини-голф, пинг-понг, билијард, водни спортови, анимација за деца и возрасни, фризерско студио. 


Слични понуди

Hotel  COSTA BITEZHAN BEACH

Hotel COSTA BITEZHAN BEACH

Локација: Хотелот се наоѓа на 6 километри од центарот на Бодрум и на 42 километри од аеродромот Милас - Бодрум. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, бар, ресторан, сопствена плажа со чадори и лежалки, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, сеф, телефон, фрижидер, купатило, крпи, козметички сет, фен, терас
Hotel KADIKALE RESORT

Hotel KADIKALE RESORT

Локација: Хотелот се наоѓа во малото приморско место Тургутреис на 3 километри од неговиот центар, на 18 километри од центарот на Бодрум, и на 50 километри од аеродром Милас - Бодрум. Општи информации: Хотелот поседува 261 соба, рецепција, 3 бара, главен ресторан, 2 a la carte ресторана, снек бар, сопствена плажа со чадори и лежалки, платформ
Hotel DIAMOND OF BODRUM

Hotel DIAMOND OF BODRUM

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на Бодрум, и на 35 километри од аеродром Милас - Бодрум. Општи информации: Хотелот поседува 214 соби, рецепција, лоби-бар, тераса бар, бар покрај базенот, главен ресторан, a la carte ресторан, сопствена плажа со чадори и лежалки, фото студио, мини-маркет. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска Т
Hotel ARMONIA HOLIDAY VILLAGE & SPA

Hotel ARMONIA HOLIDAY VILLAGE & SPA

Локација: Хотелот се наоѓа на 5 километри од Тургутреис, на 25 километри од центарот на Бодрум, и на 54 километри од аеродром Милас - Бодрум. Општи информации: Хотелот поседува 381 соба, рецепција, 6 барови, 3 ресторана, сопствена плажа со чадори и лежалки, платформа за сончање, маркет. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ,